KONST / Litografier / Färglitografi 12989085
nr 1298 9085
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/95. Motivet: 48x68 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:35:37
100 kr
150 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström